Sandėliavimo pastatų statyba


Rengiame projektus šaltiesiems bei šildomiems sandėliavimo pastatams, pramoniniams šaldytuvams, birių produktų stoginėms, grūdų elevatoriams (aruodams). Rengdami sandėliavimo pastatų projektus visada atsižvelgiame į konkrečius bei specifinius užsakovų pageidavimus, vengiame perteklinių priešgaisrinių ar technologinių sprendinių, siekiame, kad būtų paprasta ir ekonomiška pastatą pastatyti bei eksploatuoti.

Pramoninių pastatų statyba


Rengiame projektus įvairių gamybos šakų (medžio, metalo apdirbimo, chemijos pramonės, maisto apdirbimo ir kt.) pastatams, jų inžinerinėms sistemoms (patalpų oro valymas aspiracija, suspaustas oras, transporteriai ir kt.). Projektavimo eigoje bendradarbiaujame su technologinės įrangos gamintojais ir tiekėjais, siekdami optimaliai išnaudoti projektuojamas patalpas, įvertinti galimą veiklos plėtrą ar pasikeitimus.

 

Ūkinių pastatų projektavimas


Rengiame projektus įvairios paskirties ūkiniams pastatams – ūkio technikos stoginėms, grūdų elevatoriams (aruodams), džiovykloms, valomosios, gyvulininkystės fermoms (vištidėms, karvidėms, kiaulidėms ir kt.), garažams. Turime sukaupę didelę patirtį projektuodami ūkinius pastatus stambiems ūkininkams ar žemės ūkio bendrovėms.